Разработка и создание интернет магазина Joomla

Galeri

 

 

Bosphorus Sanat Gazetesi

       

Etkinlikler

Kasım 2018
P S Ç P C C P
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
×

Bilgilendirme

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//sanatcilar/Seyma_Oktug/eserleri

Şeyma Oktuğ

                            

 

 

 

 

 

          ŞEYMA OKTUĞ

 

 

 

 

 

 

Eserleri

{gallery}/sanatcilar/Seyma_Oktug/eserleri{/gallery}

 

Hakkında

Öğrencilik yıllarında başlayan resim sevgisi, 1986 yılında Nevin Çokay’la atölye çalışmalarına dönüştü. Usta-çırak ilişkisiyle sürdürülen sekiz yıllık atölye çalışmaları, alanında başarılı bir çizgide ilerlemesini sağladı. Daha sonra Orhan Taylan Atölyesi’nde 5 yıl boyunca desen ve yağlıboya çalışmaları yaptı. Ardından Dilek Işıksel Atölye’sinde renk konusundaki araştırmalarını eserlerine uyguladı.

Figüratif çalışmaların ön plana çıktığı resimlerini, Basın Müzesi, Yapı Kredi Sanat Galerisi, Oran Sanat Galerisi, Kemal Sunal Sanat Galerisi, İSO Odakule Sanat Galerisi,Yeminli Mali Müşavirler Sanat Platformu,Troy Sanat Galerisinde açtığı kişisel sergilerde ve Bahariye Sanat Galerisi, Levent Tenis Klübü, Maya Sanat Galerisinde katıldığı çeşitli karma sergilerde sanatseverlerle paylaştı. Bükreş’de (Bucharest Municipal Museum) Niş Sanat Galerisi küratörlüğünde düzenlenen bir karma sergiye eser verdi.

Resim alanındaki çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla, Newyork, Paris, Londra ve Berlin’de bulunan çeşitli müze ve sanat galerilerinde incelemelerde bulundu. Yirmi altı yıldır aynı sevgi ve tutkuyla devam eden yolculuğu, kendi atölyesinde sürdürdüğü çalışmaları ve katıldığı sergilerle devam etmektedir.

    

Premium Joomla Templates